2006-01-17

Tinklų ir informacijos saugumo politiką savo įmonėse turi ir jos laikosi 29 proc. apklaustų Lietuvos įmonių ir 45 proc. interneto paslaugų teikėjų. Net penktadalis apklausos dalyvių – 22 proc. įmonių ir 23 proc. interneto paslaugų teikėjų - teigia, kad jų įmonėje nėra saugumo valdymo politikos. Vienas iš saugių sprendimų - su mūsų pagalba įsirengti kompiuterių tinklą VLAN pagrindu. Daugiau -->


2006-01-12

Nauji interneto prisijungimo mazgai : Truskavoje (Kėdainių rajonas), Suostoje (Biržų rajonas), Šlavėnuose (Anykščių rajonas), Palėvenėlėje (Kupiškio rajonas), Vaišvilčiuose (Panevėžio rajonas), Nemunėlio Radviliškyje (Biržų rajonas).


2006-01-11

Nauji interneto mazgai Mickiemyje ir Nevėžyje (Panevėžio rajone). Naujos galimybės - jungiamės, informuojame draugus.


2006-01-07

Nemažai tinklų ir informacijos saugumo kompanijų išplatino pranešimus apie labai pavojingą tinklų ir informacijos saugumui Microsoft Windows Metafiles (WMF) pažeidžiamumą, kuris leidžia, atidarius specialiu būdu paruoštą WMF formato paveiksliuką, pavyzdžiui, piktybiniame internetiniame tinklalapyje ar pridėtą prie elektroninio pašto laiško, įvykdyti bet kokį kenksmingą programinį kodą vartotojo sistemoje. Daugiau -->


2005-12-24

Baigiantis metams, atsigręžiame atgal, prisimename įvykius. Sūlome prisiminti istoriją apie vabalus - klaidas programose. Šiuo metu vabalai visur: mobiliuose telefonuose, kompiuteriuose, automobiliuose. Skaityti visą straipsnį -->


2005-12-19

Naujas interneto prisijungimo mazgas Švenčiuliškiuose (Panevėžio rajonas). Kur sekantis? Pageidavimus siųskite adresu [email protected] arba skambinkite telefonu 8-620-16509.


2005-12-10

Duomenų saugykla hdd.erdves.lt pasiekiama FTP protokolu. Taisykles galite rasti adresu: http://hdd.erdves.lt. Paslauga teikiama Bendrovės interneto paslaugos gavėjams (abonentams). Skaitome -->


Visos naujienos

About us

Apie mus

Panevėžio siuntimo tarnyba yra AB Lietuvos radijo ir televizijos centro (LRTC, Telecentro) padalinys dirbantis šiaurės Aukštaitijoje.

Mūsų veiklos sritys: interneto, duomenų perdavimo, tinklų sujungimo ir telefonijos paslaugos, radijo ir televizijos programų transliacija. Turimi bokštai leidžia užtikrinti patikimą tiesioginį interneto ryšį, kokybišką radijo ir televizijos programų priėmimą. Tiesioginis matomumas ypač svarbus LMDS (Local multipoint distribution system) technologijai. Jos pagalba užtikriname ypač kokybišką ir greitaeigį interneto, duomenų perdavimo ryšį.

Internetą (Erdves) tiekiame ne tik pavienėms įmonėms ir gyventojams, bet dirbame ir su didesnės apimties projektais. Vienas jų: Viešieji interneto prieigos taškai (VIPT, RIAP - rural internet access point) kaimo vietovėse.

Internetą šiuo metu galime patiekti Panevėžyje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Anykščiuose, Kupiškyje, Rokiškyje, Biržuose, Pasvalyje, Šeduvoje, Viešintose, Noriūnuose, Andrioniškyje, Šimonyse, Miegėnuose, Kirdonyse, Kavarske, Traupyje, Troškūnuose, Miežiškiuose, Daukniūnuose, Paįstryje, Pumpėnuose, Saločiuose, Gulbinėnuose, Daujėnuose, Šilagalyje, Staniūnuose, Vaivaduose, Piniavoje, Krinčine, Vaškuose, Raguvėlėje, Berčiūnuose, Paketuriuose, Aukštupėnuose, Bernatonyse, Piktagalyje, Vabalninke, Upytėje ir jų apylinkėse. Taip pat ir kitose vietovėse.


Detaliau apie paslaugų galimybes Jūsų mieste ir rajone.

Įsitikinkite matomumo galimybėmis, pasižvalgykite: Panevėžys, Biržai, Kupiškis, Pažagieniai, Pasvalys, Viešintos.

Apie Telecentrą

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras yra jau daugelį metų Lietuvos telekomunikacijų rinkoje veikianti bendrovė, turinti ilgametę patirtį radijo ir televizijos programų perdavime. Jau daugiau nei 50 metų bendrovėje yra dirbama prie įvairių telekomunikacinių projektų, todėl čia dirbantys specialistai yra įgiję neįkainuojamą patirtį ir yra savo srities profesionalai. Investicijos į darbuotojų kompetencijos plėtimą, projekto valdymo įgūdžių tobulinimą padeda bendrovei skverbtis į naujausias telekomunikacijų sritis. Patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai yra didžiausias bendrovės turtas.


Nuo 2001 m. bendrovė greta teikiamų klasikinių paslaugų pradėjo teikti duomenų perdavimo ir interneto paslaugas Erdvės. Telecentro diegiamos naujausios bevielio ryšio technologijos suteikia vartotojams galimybę naudotis pasaulinio interneto resursais bei leidžia pasirinkti plačias ryšio greitaveikas ir įvairius prieigos sprendimus. Telecentras, nepriklausomai nuo kitų Lietuvos operatorių infrastruktūros, pagal kliento poreikius gali pateikti patikimus bevielius sprendimus net į tolimiausius Lietuvos miestelius.

Telecentras savo klientams užtikrina 24 val. per parą, 7 dienų per savaitę servisą. Siekiame, kad teikiamos paslaugos būtų kokybiškos ir atitiktų fizinių bei verslo klientų poreikius. Vertiname užsakovų pasitikėjimą ir bendradarbiavimą bei siekiame ilgalaikės partnerystės su kiekvienu iš jų.

Istorija


1945 metais pradėjo dirbti atstatyta Vilniaus Viršuliškių radijo stotis. Nuo šios stoties darbo pradžios prasidėjo ir mūsų įmonės veikla. Per tą laiką ne kartą keitėsi įmonės pavadinimas ir struktūra, tačiau pagrindinis jos uždavinys visą laiką buvo tas pats – plėtoti radijo ir televizijos priemonių tinklą, kad radijo ir televizijos laidas girdėtų ir matytų kuo daugiau Lietuvos gyventojų.

Kita informacija

Be jau paminėtų paslaugų, teikiame ir papildomas paslaugas: tiesioginė transliacija ar greitas video reportažų perdavimas į Lietuvos televizijų centrines aparatines iš bet kurios vietos, televizijų studijų skirtinguose miestuose sujungimas, patalpų nuoma, vietos įrangai mūsų objektuose nuoma. Mūsų paslaugomis naudojasi Aukštaitijos televizija, Panevėžio televizija PanTV, Panevėžio televizija KTV plius, Kupiškio televizija. Video reportažus perduoti, tiesiogines transliacijas rengti padedame LTV, TV3, LNK ir Baltijos TV. Iš mūsų bokštų transliuoja savo programas M1, M1+, Lietus, Radiocentras, LR1, Klasika, RC2, Russkoje Radio, Žinių radijas ir kitos radijo stotys. Dėl didelio mūsų bokštų aukščio ir geros geografinės padėties kiekviena minėta radijo ir televizijos programa matoma ir girdima dideliu atstumu.

Tarp mūsų paslaugų ne tik bevielis internetas ERDVĖS. Viena iš paskutiniu metu populiarėjančių duomenų perdavimo paslaugų yra tinklų sujungimas, kai viso rajono įstaigų kompiuteriai ar skirtingose Lietuvos vietose esantys kompiuteriai yra sujungiami į vieną tinklą. Tinklas - tai ne tik spartus internetas, bet ir atsiveriančios galimybės naudotis bendra duomenų baze, apskaitos programomis. Tinklų sujungimo paslauga teikiama visoje Lietuvoje. Tinklų sujungimas realizuojamas 2 OSI lygmenyje, skaidriu "Ethernet" tinklu. Tai aukštesnio lygio tinklas nei VPN - nereikalingi maršrutizatoriai, žymiai aukštesnis saugumo lygis. Kartu su tinklų sujungimu pateikiame telefonijos paslaugas. Tarp nutolusių padalinių ar įmonių žymiai patogiau ir pigiau bendrauti naudojant mūsų saugų tinklo ryšį.

Iš skaitmeninių technologijų į mūsų gyvenimą veržiasi ne tik belaidis internetas. Jau ne už ilgo tas laikas, kai skaitmeninė televizija ir skaitmeninis radijas pakeis dabar veikiančius analoginius įrenginius. Panevėžys, tai miestas, kuris kartu su kitais 4 didžiaisiais Lietuvos miestais vienas pirmųjų turės skaitmeninius TV siųstuvus. Žiūrovų ir klausytojų laukia kokybinis technologijos šuolis.

Mes dirbame visiems: vienkiemis ar daugiabutis namas, maža įstaiga ar didžiulė įmonė. Nesvarbu kur randasi jūsų objektas: miestas, priemiestis ar kaimas - visiems rasime tinkamus sprendimus.

Interneto paslaugos:


Užsisakyti internetu
Plačiau apie paslaugas

Naujienos paštu:

Užsisakyti Atsisakyti

Reklama:

Aukštaitijos televizija
BHB
ERKSA
MUSIC.LT
Panevėžio balsas
Scripterz

Apklausa:

Kur Jūs gyvenate?

Kaime
Mieste
Priemiestyje

Kontaktai:

Pažagienių 29, Panevėžys
Marketingo sk. tel.:
8-45-401073
mob.tel.: 8-620-16509
faksas: 8-45-401055
el. paštas: [email protected]

Pagalbos tel.: 8-45-401017